DZIEŃ DZIECKA W TRĘBACZOWIE

W ramach obchodów Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły i maluchy  z oddziału przedszkolnego odwiedziły różne ciekawe miejsca w najbliższej okolicy.

Najmłodsze dzieci  udały się z wizytą do przedszkola w Perzowie. Wspólne spotkanie przebiegło pod hasłem "Znamy bajki- Przedszkolana Olimpiada Literacka" - finał cyklu edukacji literackiej realizowanej w ciągu roku szkolnego. Maluchy mogły wziąć udział w wielu bajkowych konkurencjach, a wspólna zabawa zakończyła się remisem obu drużyn.

Klasy młodsze uczestniczyły w spektaklu teatralnym pt; "Czerwony Kapturek", który zaprezentowano w Sycowskim Ośrodku Kultury, a następnie dzieci udały się do Bajkolandu, by skorzystać z rozmaitości zabawowych.

Uczniowie klas starszych również uczestniczyli w pouczającym przedstawieniu teatralnym pt; "Sposób na Alcybiadesa" po zakończeniu, którego odwiedziły leśne Arboretum w Stradomi. Oprócz odpoczynku na świeżym powietrzu uczniowie mogli podziwiać przepiękne rośliny oraz zielone kompleksy leśne.