Mikołajki

Maluchy z grupy przedszkolnej w Trębaczowie  w poniedzialek 07 grudnia odwiedził Mikołaj. Wraz z Mikołajem na spotkanie przybyła Pani Wójt Gminy Perzów - Danuta Froń.Pani Wójt rozdała laureatom  nagrody, które zdobyli w konkursach ogłoszonych przez Gminę Perzów. Nagrodę  w postaci bonu i bilet na basen w Ostrzeszowie otrzymał Maciek Szymański za prace wykonaną na konkurs  Anioł, nasz niebieski przyjaciel” - KONKURS PLASTYCZNY NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ .

Przedszkolaki otrzymały też wyrożnienia konkursowe: Maja Kałużna, Hubert Weglarz, Maciek Poręba, Marta Orłowska, Dawid Brzeziński, Oskar Radziewiński, Miłosz Kupczak, Artur Supianek, Virsavia Bilenko i Bartek Kuźmicz.  Dzieci  miło spędziły czas z Mikołajem. Mikołaj obiecał, że będzie o nich pamiętał i niedługo  wróci.

Z okazji odwiedzin Mikołaja sala przedszkolna została pięknie udekorowana. Świateczna choinka, którą przystroiły  maluchy przepięknie prezentowała się w tym wyjątkowym dniu.