Święto Edukacji

Ślubowanie uczniów klasy I

14 października 2015 roku uczniowie klasy I złożyli uoczyste ślubowanie. Dyrektor pasował dzieci na uczniów naszej szkoły.Do braci uczniowskiej zostało przyjętych 25 uczniów:

Daniela Bilenko, Dariusz Domagała,Wiktoria Dudek, Dawid Grabowski, Ada Janczak, Jagoda Jańska, Agata Klimek, Karol Kokot, Oliwia Kordjasz, Natalia Kruszelnicka,

Karolina Marczyk, Kacper Mielczarek, Zuzanna Olech, Tobiasz Płucienniczak - Olech, Szymon Siudy, Fabian Socha, Aleksander Sokalski, Malwina Szymczak, Andrzej Tatar,

Róza Woźniak, Kornel Zając, Lena Zając, Zuzanna Zapolna, Jan Zapolny, Marcel Żuraw.

Następnie uczniowie przedstawili krótką część artystyczną przygotowaną przez wychowawcę klasy Małgorzatę Rokosz. Na zakończenie otrzymali słodkie upominki.