Udział w IV Przeglądzie kolęd i pastorałek w Bralinie

IV PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W BRALINIE

Dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Trębaczowie w miniony piątek 15 grudnia 2017 wzięły udział w IV Przeglądzie kolęd i pastorałek organizowanym przez Publiczne Przedszkole „Kwiaty Polskie” w Bralinie. W konkurencjach muzycznych uczestniczyły tez dzieci z Nowej Wsi Książęcej i Drożek.

W pięknej świątecznej scenerii mali uczestnicy przedstawili swoje propozycje kolęd i pastorałek w ciekawej i różnorodnej aranżacji. Dzieci z Trębaczowa zaśpiewały cztery utwory: „Świeć gwiazdeczko”, „Święty uśmiechnięty”, „Pada śnieg” oraz „Już blisko kolęda”. Przedszkolaki dzielnie poradziły sobie z tremą i obecnością szerszej publiczności. W nagrodę z rąk Pani Dyrektor otrzymały słodycze i układankę z puzzlami. Wszystkie dzieci deklarują, że wezmą udział w następnej edycji przeglądu.