PYSZNE I ZDROWE POSIŁKI WITAMINOWE

WSPÓLNE SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z TRĘBACZOWA

W ciągu roku szkolnego przedszkolaki z Trębaczowa uczestniczyły w wielu przedsięwzięciach związanych ze zdrowym odżywianiem . Spotkały się m.in  z pielęgniarką szkolną, odwiedziły kucharkę oraz plastycznie, muzycznie i literacko zdobywały wiedzę w tym temacie. Podsumowanie wysiłków maluchów odbyło się w formie wspólnego spotkania w Przedszkolu w Trębaczowie dnia 11 kwietnia tego roku. Przedszkolaki wykonały plakaty związane z tematyką zdrowego odżywiania, wykazały się zdolnościami recytatorskimi podczas konkursu literackiego, śpiewały piosenki i wspólnie bawiły się w kole.

Otrzymały też  nagrody za udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Pyszne i zdrowe posiłki witaminowe”.  I MIEJSCE -  MILENA NOWAK , DAWID KRZYWAŹNIA,  KLARA WIERCIŃSKA , OLIWIER GÓRNIAK,  II MIEJSCE  - VIRSAVIA BILENKO, LENA WOJTKOWSKA, AGATA HENRYCH, OSKAR HENRYCH,    HUBERT  KACZMAREK, III MIEJSCE – LENA WÓJCIK, WOJTEK SAMULSKI, FILIP MARTYNIAK, MARCELINA KLIMPEL,   WYRÓŻNIENIA – AURELIA WĄSIK, DOMINIK ORŁOWSKI, BARTEK WALOSZCZYK, RAFAŁ KOKOT, DAWID USZYCKI, ANTONINA GRZEGOREK, DANYLO SOLOREI.

Wtorkowe przedpołudnie upłynęło więc w radosnej i pouczającej atmosferze.