Z życia grupy

Nasze przedszkolne wydarzenia

Codzienne życie przedszkolne w oddziale starszaków w Trębaczowie upływa na wspólnej zabawie i nauce. Przedszkolaki uczestniczą w cyklicznych spotkaniach z literaturą. W podjetą akcję "Cała szkoła czyta maluchom" w tym roku włączyli się również rodzice. Bardzo im dziękujemy.

Podczas zajęć maluchy mogą wykazać się pomysłowośćią i kreatywnością bawiąc się na przykład budując indiańskie tipi. Innym razem chętnie wykonują prace plastyczne, zajmują się układankami i wspólnie się bawią.

W ostatnim czasie przedszkolaki wzięły udział w uroczystych obchodach Dnia Patrona Szkoły. Pieknie zaśpiewały hymn państwowy i hymn szkolny. Recytowały wiersz o małym polaku i w grupie wykonały plakat nawiązujący do treści patriotycznych. Przedszkolne zajęcia są  więc różnorodne, ciekawe i radosne.